ANKAREF BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

ANKAREF Bilişim Teknolojileri, 2007 yılında teknolojide lider firmalardan biri olmak ve sadece yurt içinde değil yurt dışında da başarılı ürün ve projelere imza atmak hedefi ile kurulmuştur.

ODTÜ Teknokent ve Hacettepe Üniversitesi Teknokent ofislerinde RFID (Radyo Frekansı ile Kimlik Tanımlama) teknolojisi ile yeni nesil yazılımlar üzerine AR&GE çalışmalarına devam eden ANKAREF çok kısa sürede gerçekleştirdiği başarılı uygulamalar sayesinde sektöre yön veren bir firma olmayı başarmıştır.

Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Teknokent ve ODTÜ Teknokent AR&GE ofislerinin yanında Ankara ve İstanbul satış ofisleri ile de müşterilerine hizmet veren ANKAREF'in ayrica Türkiye'nin yedi farklı bölgesinde teknik servisi bulunmaktadır.

 

 

MİKRO BİLGİ KAYIT VE DAĞITIM A.Ş

Mikro Bilgi Kayıt ve Dağıtım A.Ş. 1983 yılında, "Teknik ve Akademik Bilgi Sağlama" konusunda hizmet vermek üzere kurulmuştur. Tüm Türkiye, Bağımsız Devletler Topluluğu bölgesi ve yakın coğrafyalardaki birçok akademik kurum, üniversite, kamu kuruluşu ve özel şirketin Ar-Ge, Üretim, Kalite, Çevre, Satınalma, Kütüphane ve Dokümantasyon departmanlarına geniş bilgi kaynaklarıyla, güncel ve eksiksiz “Teknik ve Akademik Bilgi, Erişim ve Yönetim Hizmetleri” sunmaktayız.  30 yılık bir firma olarak hedefimiz; güçlü ekibimiz aracılığıyla yayıncılar, kütüphaneciler, firmalar ve son kullanıcılar arasında bir köprü kurarak, onlara en iyi çözümü sunmaktır. Doğru ve güvenilir hizmeti zamanında sağlayarak, tüm müşterilerimizin verimlilik artışına katkı sağlamayı amaçlamaktayız. Bu bağlamda bilgi kaynakları ve teknolojideki gelişmeler ve yenilikler konusunda çalışanlarımızı ve son kullanıcılarımızı bilgi sahibi kılmak adına eğitime önem vermeye ve bu konuda sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. 2004 yılından beri ISO 9001 (TS ISO EN 9001:2008) belgesine sahip olan firmamızın ana ilkesi ve önceliği müşteri ve çalışan memnuniyetidir.